ru ua

Рефінансування - це вигідно чи ні

Credit 112
Умови кредитування під заставу нерухомості
 • Сума кредиту від 30 000 до 30 000 000 гривень
 • Ставка по кредиту від 1,5% до 2% на місяць
 • Термін прийняття рішення протягом 10 хвилин
 • Видаємо до 80% від ринкової вартості застави
 • Термін кредитування від 3 місяців до 10 років
 • Заставою може виступити будь-яка нерухомість
 • Вік позичальника від 18 до 100 років
Подати заявку
Коротко про Головне
Кредит під заставу нерухомості в Кредит 112
Кредитний калькулятор
* Будь-яка передача даних третім особам не провадиться без однозначної згоди клієнта.
Місяць Платіж
Всього 200
1 200
Безкоштовна перевірка кредитної історії
Умови кредитування
Необхідні документи
Необхідні документи
Прості кроки отримання кредиту
Заявка
Залишити заявку ви можете у зручний для вас спосіб: онлайн або по телефону. Наші консультанти готові надати будь-яку необхідну інформацію, проконсультують щодо умов і дадуть відповідь на всі питання
Оцінка
При особистій зустрічі наш оцінювач проведе огляд об'єкта. Юрист перевірить надані вами документи і підготує договір з урахуванням попередніх домовленостей і вибраних вами умов
Видача
Після підписання документів ви зможете отримати необхідну вам суму готівкою
Подати заявку
ЗМІ про Нас
Короткий посібник як не стати жертвою кредитних шахраїв
Про нас пишуть
Interfax
Liga News
MinFin
ТСН
Unian

Приклад розрахунку вартості кредиту

 • Сума кредиту: 100 000 гривень;
 • Відсоткова ставка: 18% річних;
 • Вартість заставного об'єкта: 200 000 гривень;
 • Графік погашення: тільки відсотки;
 • Термін кредитування: 12 місяців.

Витрати на оформлення кредиту

Нотаріус послуги:

 • Договір іпотеки: 0,1% від вартості застави +2500 грн.
 • Договір позики: 1% від суми позики +2500 грн.

Загальна переплата за 12 місяців без урахування суми кредиту: 24 200 грн.
З урахуванням відсотків і суми кредиту: 124 200 грн.

Сума переплати може змінюватися у зв'язку з достроковим погашенням суми кредиту.

Зображення: Рефінансування - це вигідно чи ні

Рефинансирование — это выгодно или нет

Уже багато років, кредити стали невід'ємною частиною нашого життя. Якщо на початку цього століття, боргове зобов'язання сприймалося як ризикований вчинок, сьогодні ж, для багатьох, кредит - це ефективне і швидке вирішення фінансових питань, а також вигідна інвестиція в майбутнє.

Кредит - це спосіб реалізувати наші бажання в короткі терміни, а також оперативно вирішити фінансові проблеми, які не вимагають зволікань. Однак, іноді перебуваючи в ускладнених фінансових обставин, люди беруть гроші в борг на невигідних умовах, ще більше посилюючи своє матеріальне становище.

Уявімо собі ситуацію, Ви оформили відразу кілька позик в різних банках, тому що один на кредит на затребувану суму, банк видавати відмовився; або ж взяли гроші в борг на абсолютно невигідних для Вас умовах під великий відсоток, і тепер, просто не можете його погасити ... Що ж робити в такій ситуації, і як знайти правильний вихід !? Єдино вірним рішенням подібних проблем стане рефінансування кредиту.

Що таке рефінансування і в чому його вигода?

Рефінансування - один з найбільш популярних і ефективних способів знизити боргове навантаження на позичальника шляхом погашення вже існуючих позик, за рахунок нового. Тобто, суть процедури зводиться до укладення нової кредиту в тій же чи іншої фінансової установи, на більш вигідних умовах, з метою погашення всіх відкритих кредитів у позичальника.

Послуга рефінансування - задоволена затребувана на кредитному ринку України і має масу переваг. Так, основними плюсами цієї послуги є:

 • Об'єднання декількох вже відкритих кредитів в різних організаціях і на різних умовах в один займ

Так, якщо Ви оформляли кілька кредитів в МФО, а потім оформили і займ в банку або відкрили кредитну картку, Ви можете об'єднати всі свої кредити в один. По-перше, Ви просто не заплутаєтеся в платежах і не прострочений їх, а по-друге, Ви не будете переплачувати свої гроші на комісії від різних компаній, завищені відсоткові ставки та інші платежі.

 • Зменшення ставки по кредиту

Звичайно, зниження процентної ставки - одна з головних переваг і цілей рефінансування. Укладаючи новий кредитний договір, Ви отримуєте більш лояльні умови. Головне завдання - знайти кредитора, який готовий буде надати Вам більш низьку процентну ставку, тим самим заощадити свої кошти в перспективі.

 • Можливість знизити боргове навантаження

Користуючись такою послугою, практично всі позичальники бажають знизити розмір щомісячних внесків. Проблема в тому, що частина доходів іде на покриття кредитів, але сума боргу так і не зменшується, а навпаки зростає через нарахування відсотків від прострочених платежів. Завдяки рефінансування, замість декількох щомісячних платежів, які складають основну частину Вашого заробітку, Ви будете вносити єдиний платіж, який буде Вам по кишені.

 • Можливість змінити валюту кредиту

Якщо оформляли позику в іноземній валюті, Ви можете переукласти новий договір в гривнях, і при цьому не переплачувати і не залежати від економічної ситуації в країні. Особливо, якщо мова йде про позики в великих розмірах.

Звичайно, рефінансування кредиту - процедура не ідеальна, і для об'єктивності варто згадати і про інший бік медалі. Природно, що тут, як і в будь-якій угоді існують свої дрібні недоліки, однак їх роль настільки незначна, що як правило, позичальники навіть не беруть їх до уваги, адже такий спосіб є єдино реальною можливістю позбутися від великої кількості боргів і відновити фінансову стабільність.

До числа так званих «недоліків» цієї послуги можна віднести можливі додаткові витрати на оформлення нового кредитного договору. Мова йде про невеликі комісіях, зборах за оформлення документації та інших дрібних платежах, необхідних для укладення угоди.

Також, варто згадати про необхідність отримання дозволу на «переоформлення» кредиту у першого кредитора.

Як оформити послугу рефінансування?

Сама процедура досить проста, і особливо нічим не відрізняється від оформлення нової позики, хіба що, Вам знадобитися трохи більше документів і дозвіл від старого кредитора:

 • Ви подаєте заявку в нову фінансову організацію (кредитну організацію, банк)
 • Потенційний кредитор розглядає документи, перевіряє стан активних позик, кредитну історію та іншу інформацію
 • За підсумками перевірки, а також при наявності згоди від першого кредитора, Ви отримуєте новий кредитний договір з лояльними умовами, а все раніше відкриті - автоматично погашаються

Найголовніше, що потрібно від Вас на цьому етапі - знайти дійсно надійного кредитора, який запропонує Вам позику на вигідних умовах. Пам'ятайте, що Ваша мета - це стабілізація фінансів і закриття заборгованості, а тому, звичайно варто орієнтуватися перш за все на користь. Однак, звертайте увагу і на надійність компанії, на тривалість її існування на ринку і рейтинг серед інших організацій.

Де можна оформити рефінансування кредиту в Україні?

Сьогодні, не дивлячись на добре розвинений кредитний ринок, і популярність даної послуги серед позичальників, далеко не всі фінансові організації поспішають переукладати кредитні договори.

Якщо говорити про банки, то вони з найменшою вірогідністю дадуть добро на рефінансування, особливо якщо мова піде про мікрокредитах.

Тому, найбільш вигідним рішенням стане звернення в компанію Кредіт112. Наша організація - це надійна фінансова установа, яка працює на кредитному ринку України з 2005 року. Нам довіряють вирішення фінансових завдань тисячі українців по всій країні, тому що за весь час, ми зарекомендували себе як надійний фінансовий партнер з лояльними кредитними програмами.

Рефінансування в Кредіт112 - це крок на шляху погашення Вашої заборгованості та можливість отримати нову позику на найвигідніших умовах.

Вибираючи нас, як кредитора, Ви отримуєте кредит під заставу нерухомості і авто за мінімальною процентною ставке- від 1,5%. Крім того, ми гарантовано оформимо займ в короткі терміни і без зайвих документів! Працюємо виключно в рамках українського законодавства!

Надійне фінансове партнерство на всі випадки життя! З нами - Ви отримаєте легке і надійне кредитування на будь-яку суму на європейських умовах!

Прості кроки отримання кредиту
Заявка
Залишити заявку ви можете у зручний для вас спосіб: онлайн або по телефону. Наші консультанти готові надати будь-яку необхідну інформацію, проконсультують щодо умов і дадуть відповідь на всі питання
Оцінка
При особистій зустрічі наш оцінювач проведе огляд об'єкта. Юрист перевірить надані вами документи і підготує договір з урахуванням попередніх домовленостей і вибраних вами умов
Видача
Після підписання документів ви зможете отримати необхідну вам суму готівкою
Подати заявку
Залишити відгук