ru ua

Рефінансування кредиту

Зображення: Рефінансування кредиту

Рефінансування кредиту - це видача нового кредиту для покриття старого. Тобто будь-яка фінансова установа, банк, або приватна кредитна компанія видає Вам кредит для погашення кредиту у іншій будь-якій фінансовій установі.

Коли і для чого потрібно рефінансування кредитів

Звичайно, в першу чергу, рефінансувати кредит бажано, якщо закінчується термін його погашення. Тобто Ви просто пролонгуєте кредит без застосування до Вас фінансових санкцій від попередньго кредитора.

По-друге, рефінансуванням кредитів зручно скористатися, коли у Вас відкрито декілька кредитів в різних фінансових установах.

  • Вам не потрібно буде пам'ятати різні дати виплати відсотків;
  • Не потрібно буде їздити містом по різних банках чи приватних кредитних організаціях та витрачати свій вільний час. Виплати зручно здійснюються в одному місці;
  • При рефінансуванні кредиту часто можна отримати більш вигідні умови, ніж ті, на яких Ви вже отримали кредит. Іноді ця різниця становить тисячі і десятки тисяч гривень, які Ви зможете заощадити за допомогою рефінансування.

Є багато нюансів при погашенні кредитів в різних фінансових установах. Наприклад, Ви можете виплачувати відсотки по кредиту онлайн, але за це будуть зніматись додаткові кошти, відсоток за переказ. Тож потрібно їздити до кредитора персонально. Це дуже незручно, коли у Вас є декілька кредиторів, вони розташовані по різним адресам, а кредит треба сплачувати в різний час.

Чим вигідна послуга рефінансування для кредитора

Не є таємницею, що на ринку кредитування в Україні також є висока конкуренція. Будь-яким кредитним організаціям потрібна велика кількість саме платоспроможних клієнтів, які є основною складовою їх заробітку. Тому кредитна установа здатна Вам запропонувати вигідні умови кредитування з ціллю рефінансування старих кредитів.

Якщо у Вас відкрито декілька кредитів, які Ви прагнете рефінансувати, кредитній органиізації може знадобитися більше часу (звичайно до 3-х робочих днів) для ознайомлення з умовами і станом ваших поточних кредитів, які підлягають рефінансуванню.

Рефінансування кредиту під заставу нерухомості

У компанії "Кредит 112" готові запропонувати Вам рефінансування старих кредитів на найвигідніших умовах під заставу Вашої нерухомості. Пояснюється це легко, компанія-кредитор мінімізує свій ризик, тому готова видати Вам кошти для рефінансування на вигідних умовах, практично без нарахування коефіцієнта ризику на відсоток по кредиту. Ми готові запропонувати рефінансування на наступних умовах:

  • Сума рефінансування до 30 000 000 гривень;
  • Ставка від 1,5% в місяць;
  • Кредитування до 10 років;
  • Кредитування в м. Київ, м. Харків, м. Дніпро, м. Львів та інших населених пунктах України.
Прості кроки отримання кредиту
Заявка
Залишити заявку ви можете у зручний для вас спосіб: онлайн або по телефону. Наші консультанти готові надати будь-яку необхідну інформацію, проконсультують щодо умов і дадуть відповідь на всі питання
Оцінка
При особистій зустрічі наш оцінювач проведе огляд об'єкта. Юрист перевірить надані вами документи і підготує договір з урахуванням попередніх домовленостей і вибраних вами умов
Видача
Після підписання документів ви зможете отримати необхідну вам суму готівкою
Подати заявку
Credit 112
5
оцінок: 1
Про нас пишуть
Interfax
Liga News
MinFin
ТСН
Unian
Залишити відгук