ru ua

Варіанти покупки нового житла, якщо не вистачає грошей

Зображення: Варіанти покупки нового житла, якщо не вистачає грошей

Сучасна економічна ситуація в Україні залишає бажати кращого. Економічний спад почався в 2014 році, що викликало за ним стрімке знецінення національної валюти і повільне індексування зарплат призводять до того, що ринок іпотечного кредитування перебуває в занепаді. Банки не поспішають відкривати кредитні лінії за іпотеками, а ті з небагатьох, хто все-таки продовжує видавати подібні кредити, пропонують просто запаморочливі умови.


Мінімальна ставка по іпотеці в банках починається від 20%, але в середньому це 23-25%. При цьому договір укладається мінімум на 5 років. Таким чином, за цей час ви виплачуєте банку суму, яка більш ніж в 2 рази перевищує суму позики.


Не кожен бажаючий стати власником житла захоче піти на такі воістину кабалістичні умови. І це не кажучи про те, що далеко не всім з тих небагатьох, хто все-таки зважитися на такий крок, цей кредит видадуть. Адже банк може запросити безліч довідок і документів і навіть вимагати поручителів, але в підсумку відмовити в іпотеці.

І тоді багато людей опускають руки, але є і ті хто розглядає інші варіанти покупки нового житла, якщо не вистачає грошей.

Де брати іпотечний кредит?

Нагальне питання, якщо чесно. Попри те, що банки не поспішають відкривати свої кредитні лінії, попит нікуди не подівся. Люди як і раніше купують житло або планують купити, і як і раніше не у всіх на це вистачає наявних коштів.

Сьогодні є кілька варіантів де взяти іпотеку:

  1. Банк;
  2. НФО (небанківська фінансова організація).

Другий варіант для багатьох виявиться привабливішим, так як, по-перше, може запропонувати більш вигідні умови кредитування, а по-друге, не такий вибагливий до наявності офіційно підтвердженого доходу. Вам не доведеться збирати стоси документів і шукати поручителів, що в значній мірі заощадить ваші час і нерви. Та й вірогідність того, що вам відмовлять вельми мала.


Кредитні заявки в НФО (до яких відноситься і компанія «Кредит 112») схвалюються в 99% випадків.


Які ще є варіанти покупки житла, якщо не вистачає грошей?

Компанія «Кредит 112» крім вигідних умов по іпотечному кредитуванню, може запропонувати й інші варіанти, які допоможуть вам купити житло навіть якщо вам не вистачає потрібної суми.

Кредит під заставу нерухомості

Кредит під заставу нерухомості - це відмінний варіант покупки нового житла. Ви не тільки отримуєте вигідніші умови кредитування, але і зводите ризики до мінімуму. Такий кредит підійде для тих, хто розглядає нерухомість як вигідне капіталовкладення і знає ціну грошам. Наприклад, купивши нову квартиру її можна здати в оренду і тим самим за рахунок орендної плати погашати відсотки і тіло кредиту.

Терміновий викуп квартири

Знайшли квартиру своєї мрії за привабливою ціною і захотіли змінити свої житлові умови в кращу сторону? Тоді терміновий викуп нерухомості від компанії «Кредит 112» - це саме те, що вам потрібно.

Дана послуга дозволить вам в лічені дні, а то й години продати вашу стару квартиру за хороші гроші і купити квартиру вашої мрії. Особливо ця послуга стане ідеальним варіантом, якщо на нову квартиру діє солідна акційна знижка, і незабаром ціна може зрости. Або існує ймовірність, що її можуть викупити найближчим часом і ви не хочете запізнитися.

Credit 112
5
оцінок: 2
Про нас пишуть
Interfax
Liga News
MinFin
ТСН
Unian
Залишити відгук