ru ua

Взяти кредит для відкриття бізнесу - це вигідно?

Зображення: Взяти кредит для відкриття бізнесу - це вигідно?

Суперечки про те, чи варто брати кредит для відкриття бізнесу чи ні не вщухають. Це дуже популярна тема дискусій у підприємців. Тому ми вирішили підготувати невелику статтю, в якій зважимо всі «за» і «проти» такого кроку.

Бізнес-план і стратегія: Яка їхня роль при кредитуванні бізнесу

Взяти кредит для відкриття бізнесу - це вигідно?

Є золоте правило, що діє в будь-якій сфері підприємницької діяльності «Гроші повинні працювати». А у випадку з кредитними коштами це правило подвійно вірне. Так ідеальна формула - це коли після виплати тіла кредиту і його відсотків ви повинні залишитися у виграші. Саме тому кредит на розвиток бізнесу можна вважати одним з найбільш вигідних. Звичайно, при наявності певних умов.

Коли мова заходить про кредити, як про джерело інвестицій при відкритті або розвитку бізнесу, то без чітко визначеного бізнес-плану і відпрацьованої стратегії, брати їх вельми ризиковано. Так на відміну від звичайних інвестицій займ доведеться віддавати. А якщо врахувати той факт, що скільки-небудь великий кредит на відкриття бізнесу вигідно можна отримати тільки під заставу майна, то ризик дуже високий. А значить необхідно добре продумати стратегію, прорахувати всі можливі ризики. По-перше, це допоможе морально і фінансово бути готовим до несподіванок. По-друге, допоможе визначитися з сумою кредиту. При цьому варто взяти кредит з запасом, так у вас буде невеликий демпфер на випадок непередбачених витрат або форс-мажорних ситуацій.

Кредит на відкриття бізнесу: Які ризики і в чому переваги?

Ризики
Варто розуміти, що бізнес в цілому річ дуже ризикована і не важливо до якої сфери він відноситься. На нього впливають безліч чинників від економічної ситуації в країні до погодних умов. І «ідеальної» і «вічної» бізнес-схеми просто не існує. Так що говорити про ризик при використанні кредиту в якості інвестицій, м'яко кажучи, не зовсім коректно. Так, ставки трохи вище, так як гроші, що вкладаються доведеться повертати, на відміну від власних інвестицій.
Переваги
З іншого ж боку кредит на відкриття бізнесу з нуля, дозволяє почати власну справу без залучення сторонніх інвесторів. По-перше, це значно знижує поріг входження в справу, роблячи відкриття бізнесу більш простим і посильним завданням. По-друге, ви не залежите від сторонніх інвесторів, які з часом цілком можуть забрати собі ваше дітище. Прикладів тому повно, варто згадати хоча б того ж Стіва Джобса, якого майже вигнали з його власної компанії.

Причини чому варто взяти бізнес-кредит компанії «Кредит 112»

Сьогодні взяти кредит на відкриття бізнесу можна в двох місцях:

  • в банку;
  • в небанківській фінансовій организації (НФО).

При цьому НФО, до яких відноситься і компанія «Кредит 112», має ряд переваг перед класичними банками.

Лояльність до клієнтів

В останні роки отримання кредиту в банку стало справжнім квестом, який стає все складніше. Банкіри вважають за краще не ризикувати і скорочують кредитні портфелі. Так, з 100 українських банків тільки 10 займаються кредитуванням. При цьому в більшості своїй банкіри вважають за краще обслуговувати державних монополістів, які гарантовано виплатять заборгованість. Що ж стосується звичайних смертних, то тут ситуація набагато гірша. До бізнесмена висувають просто неймовірні вимоги:

  • Наявність хорошої кредитної історії протягом 2-3 років;
  • Наявність ліквідної застави;
  • Наявність стабільного фінансового потоку, який дозволить погасити кредит.

І це далеко не весь перелік вимог. Але найголовніше, що навіть якщо позичальник буде відповідати їм на 100%, йому можуть відмовити. Так ймовірність позитивного рішення по кредитній заявці в середньому коливається між 50% і 75%. Тобто банки стабільно відмовляють кожному четвертому, як мінімум. Одним словом, отримати у них кредит, м'яко кажучи, складно. У той же час компанія «Кредит 112» не висуває таких жорстких умов позики. Ми робимо ставку на лояльний підхід, індивідуально обговорюючи умови і намагаємося йти назустріч клієнтам.

Широкий вибір кредитних продуктів

Ми пропонуємо найширший асортимент кредитних пропозицій:

  1. беззаставний кредит;
  2. кредит під заставу нерухомості (як житлової так і нежитлової);
  3. кредит під заставу автомобіля (є варіанти коли авто залишається у вас в користуванні).

Більш того, ми намагаємося йти назустріч своїм клієнтам і входити в положення наших клієнтів, пропонуючи індивідуальні умови кредитування.

Простота оформлення

Знову-таки, якщо порівнювати зі звичайними банками, в компанії «Кредит 112» значно спрощена система оформлення кредитів. Вам не потрібно витрачати дні або навіть тижні чекаючи схвалення заявки та оформлення. Фактично, ви зможете отримати гроші буквально через кілька годин після звернення. При цьому вам не будуть потрібні гори різних паперів і довідок. Ну і вишнею на торті стане відсутність необхідності мати високий кредитний рейтинг.


Якщо у Вас залишилися питання або Ви хотіли б уточнити деякі моменти, зв'яжіться з нами! І наші менеджери неодмінно допоможуть Вам.

умови кредиту під заставу нерухомості

Credit 112
5
оцінок: 1
Про нас пишуть
Interfax
Liga News
MinFin
ТСН
Unian
Залишити відгук