ru ua

Що таке цільові і нецільові кредити?

Зображення: Що таке цільові і нецільові кредити?

Найчастіше придбання нерухомості стає неможливим без оформлення кредиту. У такому випадку позичальник повинен визначитись, який із них йому підійде найбільше: цільовий або нецільовий.

Типи позик для купівлі нерухомості

Що таке цільові і нецільові кредити?

Кредити бувають двох видів: цільові і нецільові. З назви першого нескладно здогадатися, що він видається для певних потреб, що вказуються клієнтом в договорі. Найчастіше таким стає саме придбання нерухомості. У кожному випадку, цільовий кредит зобов'язує позичальника звітувати перед фінустановою про витрачені гроші протягом двох тижнів, після отримання коштів.

Щоб оформити цільову позику, клієнт зобов'язаний надати документи, що підтверджують його намір придбати житло. Іншими словами, просто залишити в договорі позначку «покупка квартири» недостатньо. Тут необхідно вказати назву компанії-забудовника, адресу об'єкта та інші дані.

Другий тип - нецільовий кредит, передбачає отримання клієнтом грошей і можливість витратити їх на будь-які потреби, без необхідності сповіщення кредитора.

Який з кредитів отримати простіше?

Набагато легше сьогодні відбувається видача саме нецільових позик. У цьому випадку клієнт повинен підготувати набагато менше документів, та й кредитуючі компанії швидше погоджуються на видачу грошей.

Мабуть, найпростіший спосіб отримати необхідну суму - нецільовий кредит під заставу нерухомості. Головна його перевага полягає в тому, що в банку або іншій фінустанові з'являється гарантія повернення позичальником грошей разом з відсотками. Таким виступає безпосередньо житло. Клієнту нецільовий кредит під заставу квартири дозволяє отримати гроші з мінімальною відсотковою ставкою.

У той же час, оформлення цільової позики набагато складніше. Наприклад, щоб скласти і підписати іпотечний договір, в якому купується квартира стає предметом застави, позичальникові потрібно підготувати набагато ширший список документів.

Який тип кредиту вигідніше для українців?

Незважаючи на певні складності в отриманні, в деяких випадках більше переваг позичальникові дає саме цільовий кредит на покупку житла. Це пояснюється відразу декількома факторами.

По-перше, нецільовий іпотечний кредит в більшості банків України обмежений за термінами. Наприклад, споживча позика може бути оформлена на 5, максимум 10 років. Цільовий кредит на будівництво будинку або покупку квартири може діяти протягом 20-30 років.

По-друге, ліміт нецільових позик в українських банках сильно обмежений. Найчастіше клієнтам пропонується оформити договір на суму від 20 000 до 2 000 000 грн. Якщо ж людині потрібен нецільовий кредит без застави, то тіло позики буде ще менше, а ставка - в рази вище.

Якому ж кредиту віддати перевагу українцю?

Грунтуючись на вищесказаному, можна підвести підсумки. Оформляти цільовий кредит у банку краще, якщо:

 • позичальник повинен зробити одну велику покупку і він не проти, щоб нерухомість виступила в якості застави;
 • у людини є достатньо часу для збору всіх необхідних банку документів;
 • клієнт має можливість тривалого погашення заборгованості.

Взяти нецільовий кредит варто в таких випадках:

 • людина хоче зробити багато покупок, про які не звітуватиме;
 • у нього немає часу на оформлення документів;
 • клієнт банку планує повернути всю суму достроково.

Який тип позики краще - кожна людина вирішує за себе, проте в будь-якому випадку вкрай важливо знайти кредитора, якому можна довіряти.

Переваги оформлення позики в «Кредит112»

Умови кредитування в більшості банків України здатні викликати ряд питань, на які часом неможливо знайти відповіді. З компанією «Кредит112» Вам більше не доведеться ламати голову над тим, який тип позики краще. Умови співпраці будуть максимально вигідними.

Чому нам довіряють? Цьому є ряд причин:

 • 15 років безперервної роботи на фінансовому ринку;
 • низька відсоткова ставка;
 • мінімальний пакет документів;
 • близько 3 000 виданих позик;
 • більше 500 млн. грн. оформлених кредитів;
 • власна база з 150 інвесторів.

Ми працюємо максимально чесно і прозоро. Ви завжди можете повернути кредит достроково, не виплачуючи штрафів і комісій.

Прості кроки отримання кредиту
Заявка
Залишити заявку ви можете у зручний для вас спосіб: онлайн або по телефону. Наші консультанти готові надати будь-яку необхідну інформацію, проконсультують щодо умов і дадуть відповідь на всі питання
Оцінка
При особистій зустрічі наш оцінювач проведе огляд об'єкта. Юрист перевірить надані вами документи і підготує договір з урахуванням попередніх домовленостей і вибраних вами умов
Видача
Після підписання документів ви зможете отримати необхідну вам суму готівкою
Подати заявку
Credit 112
5
оцінок: 8
Про нас пишуть
Interfax
Liga News
MinFin
ТСН
Unian
Залишити відгук