ru ua

Поворотна фінансова допомога

Зображення: Поворотна фінансова допомога

Поворотна фінансова допомога, по суті, є позикою фінансових коштів. Фінансова допомога - передача грошових коштів підприємству або фіз. особі за договором на поворотній або безповоротній основі. Регулюють надання фінансової допомоги ст.ст. 1046-1053 Цивільного кодексу України.

Хто може надавати фінансову допомогу в Україні в 2018 році? Відповідно до Розпорядження від 31.03.2006г. №5555 «Про можливість надання юридичними особами-суб'єктами господарювання, які за своїм правовим статусом не є фінансовими установами, фінансових послуг з надання грошей у позику, а також надання поручительств» тільки фінансові установи можуть надавати гроші під відсотки. Всі інші юридичні і фізичні особи можуть надавати тільки безоплатну фінансову допомогу і об'єктом фіндопомоги можуть виступати тільки грошові кошти. Порядок повернення фінансової допомоги прописаний в договорі, який складається при її отриманні.

Сайт допомоги людям грошима

Поворотна фінансова допомога

В інтернеті за запитом «сайт допомоги людям грошима» висвічуються 3 категорії сайтів:

  • Сайти благодійних організацій
  • Сайти допомоги нужденним в грошах у вигляді дошки-оголошень, на якій кожен може розмістити опис своєї ситуації і чекати, може йому пощастить і його оголошення помітить хтось з грошима.
  • Сайти з категорії віддам дарма, на яких малозабезпеченим сім'ям пропонують старі речі заможні співгромадяни.

Ви можете звертатися на всі ці сайти за допомогою, але, на жаль, ми не побачили в інтернеті статистики про те, яка кількість запитів на надання фінансової допомоги було задоволено.

Бувають щасливі випадки, коли людям з грошима хочеться зробити добру справу, і вони надають фінансову допомогу з поверненням або без від фізичної особи тим, хто її потребує. Але в Україні надання фінансової допомоги безоплатно невідоме, і такі випадки поодинокі.

Фінансова допомога від засновника

Ще один вид фінансової допомоги підприємствам, це фінансова допомога від засновника. Засновник, як особа, яка брала участь у створенні підприємства і зацікавлена ​​в його успіхові, може надати власні кошти на розвиток підприємства. Закон не забороняє вкладати власні кошти в підприємства на підставах фінансової допомоги.

Але потрібно звернути увагу на 2 аспекти: на граничні суми розрахунків готівкою (для розрахунків фізособи з ФОП не більше 150 тис. грн. протягом одного дня) і час повернення допомоги грошима. Поворотна фінансова допомога від засновника не обкладається податком, якщо гроші повернуті в період до 365 днів.

Ще один важливий нюанс, юридично засновник не може підписувати документи і від свого імені, і від імені підприємства, тому від імені підприємства повинна підписатися інша людина, наприклад його заступник.

Терміново потрібна фінансова допомога

Якщо Вам терміново потрібна фінансова допомога, то Ви можете звернутися в компанію «Кредит 112». «Кредит 112», як фінансова компанія, може надавати поворотну фінансову допомогу.

Умови отримання термінової фінансової допомоги від компанії «Кредит 112» прості. Ми видаємо гроші в борг під заставу майна.

Відсоткова ставка поворотної фінансової допомоги становить від 1,5% на місяць. В якості застави Ви можете запропонувати автомобіль (регіон реєстрації авто не має значення) або нерухомість, яка розташовується в Києві і Київській області. Ви продовжуєте володіти і користуватися Вашим майном. Погашати борг Ви можете протягом 10-ти років.

Зверніться до співробітників компанії «Кредит 112» для уточнення деталей отримання фінансової допомоги. Якщо у Вас ще залишилися питання, Ви можете скористатися формою зворотного зв'язку на нашому сайті.

Прості кроки отримання кредиту
Заявка
Залишити заявку ви можете у зручний для вас спосіб: онлайн або по телефону. Наші консультанти готові надати будь-яку необхідну інформацію, проконсультують щодо умов і дадуть відповідь на всі питання
Оцінка
При особистій зустрічі наш оцінювач проведе огляд об'єкта. Юрист перевірить надані вами документи і підготує договір з урахуванням попередніх домовленостей і вибраних вами умов
Видача
Після підписання документів ви зможете отримати необхідну вам суму готівкою
Подати заявку
Credit 112
5
оцінок: 4
Про нас пишуть
Interfax
Liga News
MinFin
ТСН
Unian
Залишити відгук