ru ua

Як продати квартиру в іпотеку

Зображення: Як продати квартиру в іпотеку

Власне житло - мрія кожної людини. Вона з'являється, як тільки кожен знас досягає підліткового віку, а зникає тільки після повноцінної реалізації цього бажання. Однак вартість житла в Україні, особливо в Києві, настільки висока, що далеко не всі можуть собі дозволити купити квартиру або будинок за власні заощадження. Доводиться брати іпотеку, а предмет іпотечного договору стає автоматично заставним майном. Тому деякі далекоглядні позичальники завбачливо заздалегідь дізнаються, якщо квартира в заставі у банку, чи можна її продати, і який порядок проведення операції.

Чи можна продати квартиру з невиплаченої іпотекою

Як продати квартиру в іпотеку

Іпотечний кредит зазвичай оформляється на кілька років, і весь цей термін житло залишається в заставі у банку. Однак з плином часу обставини у позичальника можуть змінюватися:

  • змінюється робота, а значить, змінюються можливості для оплати кредиту;
  • створюються сім'ї, і хочеться розширити житлову площу;
  • потрібно розміняти велике житло на пару маленьких;
  • первинне житло вимагає занадто великих вкладень, тому простіше реалізувати його і купити майно на вторинному ринку.

Тоді виникає питання, чи можна продати квартиру в іпотеку і як це зробити? Реалізація такого майна можлива, однак важливо знати нюанси, розуміти порядок дій при подібних операціях.

Як продати квартиру, яка знаходиться в іпотеці

Головне, що потрібно пам'ятати, збираючись продати іпотечну квартиру, що про будь-які можливі операції із заставним майном необхідно заздалегідь попередити банк. Це допоможе уникнути будь-яких конфліктів з банківською установою і штрафів.

Потрібно досконально вивчити договір іпотеки, знайшовши пункт з достроковим погашенням кредиту і, якщо передбачено, з прописаними санкціями в разі необхідності продати квартиру в заставі. Якщо ж в первісному договорі не прописано прямо, чи можна продати квартиру з невиплаченої іпотекою, швидше за все, доведеться скласти з банком додаткову угоду.

Як продати іпотечну квартиру при розлученні

Перед тим, як продати квартиру в іпотеку банк дозволить, напевно він захоче дізнатися причину угоди. Це важливо, адже може вплинути на ціну продажу, період, який житло буде виставлено на ринку нерухомості, швидкість погашення кредиту, а також чи буде оформлятися нова іпотека.

Коли житло купувалося як додатковий засіб інвестування, то його реалізація не потребуватиме нових кредитних вливань. Однак частіше трапляються інші варіанти, при яких після того, як продати будинок в іпотеці, потрібно буде оформити новий іпотечний кредит на інше майно.

Наприклад, якщо планується переїзд у велику житлоплощу. У таких випадках зазвичай доводиться продати іпотечну квартиру і взяти нову в іпотеку на велику суму. Однак не завжди це можливо в банку, оскільки клієнт може не відповідати за параметрами для збільшення необхідної йому позики. У цьому випадку на допомогу прийде компанія "Кредит 112". У нас на вигідних умовах (від 1,5% на місяць) можна взяти позику в сумі від 30 тис. До 30 млн. грн.

Можливий варіант, коли вирішують, як продати іпотечну квартиру при розлученні. Тоді господарям потрібні розмінні варіанти майна, на які, швидше за все, необхідно знову оформляти кредит. Однак в більшості випадків банк погоджується зняти арешт на майно, дозволяючи провести операцію.

Прості кроки отримання кредиту
Заявка
Залишити заявку ви можете у зручний для вас спосіб: онлайн або по телефону. Наші консультанти готові надати будь-яку необхідну інформацію, проконсультують щодо умов і дадуть відповідь на всі питання
Оцінка
При особистій зустрічі наш оцінювач проведе огляд об'єкта. Юрист перевірить надані вами документи і підготує договір з урахуванням попередніх домовленостей і вибраних вами умов
Видача
Після підписання документів ви зможете отримати необхідну вам суму готівкою
Подати заявку

Як продати будинок в іпотеці - пошук покупця

Дізнаючись, як продати квартиру, яка знаходиться в іпотеці, варто розглянути наступні варіанти пошуку потенційного покупця:

  1. Реалізація житла самостійно. Зараз досить інтернет-ресурсів (сайти, майданчики з оголошеннями, Інстаграм, Фейсбук та інші соціальні мережі), де можна зареєструватися і спробувати без додаткових витрат знайти покупця самостійно. Все також продовжує залишатися дієвим способом для пошуку потенційних покупців поклейка оголошень. У Києві це здійснити складніше, оскільки столиця велика, а в інших містах спрацьовує відмінно. Однак важливо перед операцією покупців попередити, що квартира в заставі у продавця, по ній потрібно зняти арешт, і тільки потім можливо повноцінне переоформлення документів.
  2. Скористатися послугами професійних ріелторів. У цьому випадку продаж квартири в іпотеці значно прискорюється, адже зазвичай у ріелторів є вже напрацьована база клієнтів, яким можна запропонувати Ваш варіант житла. Головним недоліком даного методу є комісія, яку доведеться платити ріелтору за його роботу.
  3. Знайти компанію, яка здійснить терміновий викуп майна за вигідною ціною і в найкоротші терміни. З приводу цього питання зверніться до співробітників компанії “Кредит 112”.

Розмірковуючи над тим, якщо квартира в іпотеці, чи можна її продати, зверніться в компанію "Кредит 112". Ми здійснюємо терміновий викуп нерухомості в Києві і області, а також надаємо кредит під заставу нерухомості в Дніпрі, Харкові, Одесі, Житомирі, Вінниці, Львові, Чернівцях, Хмельницькому та інших містах України. При цьому всі витрати, пов'язані з переоформленням житла наша компанія бере на себе. Від Вас буде потрібно зробити заявку на сайті, надати паспорт, ідентифікаційний код та правовстановлюючі документи на житло.

Credit 112

Чи можна продати квартиру, що знаходиться в іпотеці, у

Продати квартиру в іпотеку в нашій компанії можна. Вартість буде залежати від декількох параметрів (скільки років дому, в якому стані квартира і т.п.). Максимальна сума виплати може скласти до 80% ринкової вартості майна.

На який термін видається кредит під заставу квартири?

Кредит під заставу квартири видається на період від 3 місяців до 10 років. Детальніше інформацію щодо кредиту підкаже наш консультант. Зв'яжіться з ним за номером телефону, вказаним на сайті, або заповніть форму на сторінці.

Як продати квартиру, якщо вона в іпотеці, адже потрібно провести експертну оцінку? Хто її проводить, якщо ми звертаємося до Вас за терміновим викупом житла?

Перед тим, як продати квартиру в іпотеку, обов'язково провести її оцінку. Це питання бере на себе "Кредит 112", причому сама оцінка для Вас абсолютно безкоштовна.

Чи можна продати будинок в іпотеці, взявши в подальшому кредит на це ж житло у Вас? Як довго потрібно чекати відповіді і які витрати нас чекають?

Відповідь з приводу перекредитування Вам буде надано вже через 10 хв, відповідь щодо викупу надається в найкоротний термін. Всі витрати по переоформленню компанія "Кредит 112" бере на себе. Звертайтеся!

5
оцінок: 6
Про нас пишуть
Interfax
Liga News
MinFin
ТСН
Unian
Залишити відгук