ru ua

Кредит для студентів у Києві

Зображення: Кредит для студентів у Києві

Ще з часів Радянського Союзу говорять, що студент - це той, хто може жити без грошей. Але часи змінюються. Безкоштовне навчання перестає бути нормою в нашому суспільстві. Все більше молодих людей вступають на навчання на контрактній основі і не отримують стипендію. Деякі молоді юнаки та дівчата свідомо вибирають для навчання приватні вузи. Не варто недооцінювати якісну вищу освіту і ті перспективи, які воно надає.

Якщо сім'я студента не в змозі фінансово забезпечити навчання в хорошому вузі, то завжди можна взяти кредит для студентів. Гроші студенту можуть знадобитися на різні потреби. Крім оплати за навчання, необхідно забезпечити свої щоденні потреби. Частина студентів влаштовується на роботу і заробляє паралельно з навчанням. Але від цього може страждати якість отриманої освіти. Деякі професії вимагають повного занурення в навчальний процес і самовіддачі.

Кредит для студентів у Києві

Кредит для студентів у Києві

Кредит студентам видають не всі кредитні організації. Так як студенти не заробляють, то і повернення кредиту може бути під питанням. У країнах Європи і Америки вже давно практикують брати кредити на навчання. На жаль, того, хто хоче взяти кредит для студентів в Києві, як правило, починають відмовляти. Але ці люди не будуть Вас забезпечувати і не подарують Вам вищу освіту. Кредит - це найкращий спосіб забезпечити собі гідну освіту в хорошому вузі.

Кредитні кошти покриють не тільки витрати на університет або коледж, але і допоможуть впоратися з щоденними витратами. Де взяти кредит для студентів в Києві? У столиці України є безліч кредитних організацій. Більшість з них пропонує короткострокові кредити на невеликі суми (не більше 15 тис. грн.). Повернути позичені кошти необхідно за 1-2 місяці. Відсоткова ставка за такими кредитами студентам надзвичайно висока і може доходити до 2,5% в день. За місяць переплата по кредиту може скласти близько 70%. Тобто, повернути потрібно більше, ніж в півтора рази. Не для кожного нужденного студента це підйомна сума.

Альтернативою є заставні кредити. Гроші під заставу майна видають або ломбарди, або приватні фінансові компанії. В ломбард можна віднести або побутову техніку, або мобільні пристрої, або інші цінні предмети. Але відсоткова ставка ломбарду не найнижча. Переплата як і раніше буде дорівнювати половині вартості Вашого майна.

Кредит з 18 років

Повнолітні громадяни України можуть отримати кредит з 18 років. Вибір кредитних організацій в цьому віці практично не обмежений. Кредит з 18 років видають майже всі кредитні організації.

Найбільш вигідні умови завжди за заставними кредитами. Кредит під заставу нерухомості або автомобіля видають під низьку відсоткову ставку. Наприклад, в компанії «Кредит 112» ставка по кредитах під заставу нерухомості від 1,5% на місяць. Кредит з 18 років можна отримати з мінімальним пакетом документів всього за 2 дні. Для цього необхідно надати тільки паспорт, ІПН (ідентифікаційний податковий номер) і документи, що підтверджують право власності на майно.

Сума, яку позичальник отримає в кредит, дорівнює 80% від вартості застави. Оцінка об'єкта нерухомості за рахунок компанії. Юристи компанії «Кредит 112» допоможуть оформити всю необхідну документацію.

Кредит з 18 років на навчання в 2019 році дозволить все більшій кількості студентів отримати якісну освіту. Київ, як столиця України, вводить нові тренди і якісну освіту - один з них. Досить економити на своєму майбутньому, в нього необхідно інвестувати.

Прості кроки отримання кредиту
Заявка
Залишити заявку ви можете у зручний для вас спосіб: онлайн або по телефону. Наші консультанти готові надати будь-яку необхідну інформацію, проконсультують щодо умов і дадуть відповідь на всі питання
Оцінка
При особистій зустрічі наш оцінювач проведе огляд об'єкта. Юрист перевірить надані вами документи і підготує договір з урахуванням попередніх домовленостей і вибраних вами умов
Видача
Після підписання документів ви зможете отримати необхідну вам суму готівкою
Подати заявку
Credit 112
Про нас пишуть
Interfax
Liga News
MinFin
ТСН
Unian
Залишити відгук