ru ua

Де можна взяти кредит без довідки про доходи

Зображення: Де можна взяти кредит без довідки про доходи

В Києві, Харкові, Дніпрі та інших крупних містах України все більш актуальним стає питання: «Де можна взяти кредит без довідки про доходи?». Це призвело до того, що з`явились фінансові компанії, які видають кредити без довідки про доходи. Чому так відбувається? Іноді за кредитом звертаються люди без офіційного працевлаштування. До цієї категорії відносяться студенти, тимчасово безробітні, домогосподарки, пенсіонери, інваліди та інші. Жоден не застрахований від ситуації, коли може знадобитись певна сума грошей, яку ні в кого позичити.

Отримати кредит в банку без довідки про доходи

На сьогоднішній день вже так багато людей звертаються за кредитом без довідки про доходи, що навіть деякі банки перестали вимагати цей документ. У таких банках, як Ідея банк, Мегабанк, Полтавабанк, Райффайзен Банк Аваль, можна взяти кредит без довідки про доходи.

На що варто звернути увагу під час отримання кредиту в банку без довідки про доходи? Деякі банки спеціально встановлюють низьку відсоткову ставку по кредитам для того, щоб заохотити неуважних людей взяти гроші. При цьому, банк заробляє на додаткові комісії, виплати якої можуть дорівнювати або перевищувати процентну ставку.

Кредит готівкою без довідки про доходи

В Україні з'явилась безліч організацій, які видають кредити готівкою без довідок про доходи. Як правило, в даній ситуації мова йде про мікрозайм.

Кредит готівкою сумою до 15 тис. грн. в Україні можна отримати без додаткових перевірок навіть з поганою кредитною історією. Такі кредити відносяться до позики високого ризику. Процентна ставка по мікрозайму нараховується в діапазоні 1,5-2% в день. За місяць переплата складатиме 45% або навіть 60% від початкової суми.

Для отримання кредиту в банку без надання застави, сума якого перевищує 50 тис. грн., як правило, потрібен повний пакет документів, що включатиме довідку про доходи.

Кредит без довідки про доходи в «Кредит 112»

Вигідний кредит без довідки про доходи в Україні можна взяти в компанії «Кредит 112». Компанія видає нецільові кредити, і Вам не потрібно буде звітувати про витрачені кошти.

Компанія «Кредит 112» видає кредити під заставу нерухомості або авто. Кредит може взяти будь-який громадянин України без офіційного місця роботи. Кредити видають навіть позичальникам з поганою кредитною історією.

 • Без довідки про доходи

  Без довідки про доходи

  Для отримання кредиту достатня наявність тільки паспорта та ідентифікаційного коду

 • Час оформлення

  Час оформлення

  Видача коштів відбувається в самі стислі терміни, а саме 1-2 години

 • Працюємо з Чорним списком

  Працюємо з Чорним списком

  Працюємо з клієнтами, які мають негативну кредитну історію

 • Чесний кредит

  Чесний кредит

  Реальна ставка без фіктивних акцій і додаткових умов на весь термін позики

 • pay Кредитування безпосередньо від Фінансової Компанії або від Приватного Інвестора
 • referee Дострокове погашення без штрафів і комісій
 • documents Оригінали правовстановлюючих документів залишаються у вас
 • heart Наші договори максимально лояльні і ми готові до компромісів
 • money Кредит видається в гривнях без прив'язки до валюти

Умови отримання кредиту від компанії «Кредит 112» в Києві і області надзвичайно вигідні:

 • Відсоткова ставка по кредиту під заставу нерухомості від 1,5% на місяць. За рік виплати складуть від 18%.
 • Ми не пропонуємо фіктивних акцій і прихованих комісій. Ви будете виплачувати тільки відсотки по кредиту без додаткових платежів.
 • Термін кредитування до 10 років.
 • Компанія «Кредит 112» видає до 80% від суми застави.

Отримати кредит в компанії «Кредит 112» не тільки просто, але й швидко. Відповідь по заявці буде відома вже через 10 хвилин. Оформлення документів триває 2 дні. Гроші Ви отримаєте через 2 години.

Кредит без довідки про доходи - це не міф. Отримати кредит без об’ємного пакета документів може кожен. Якщо у Вас ще залишились питання щодо отримання кредиту під заставу нерухомості або авто без довідки про доходи, зверніться до менеджерів компанії «Кредит 112» в Києві, і вони дадуть відповідь на всі питання.

Прості кроки отримання кредиту
Заявка
Залишити заявку ви можете у зручний для вас спосіб: онлайн або по телефону. Наші консультанти готові надати будь-яку необхідну інформацію, проконсультують щодо умов і дадуть відповідь на всі питання
Оцінка
При особистій зустрічі наш оцінювач проведе огляд об'єкта. Юрист перевірить надані вами документи і підготує договір з урахуванням попередніх домовленостей і вибраних вами умов
Видача
Після підписання документів ви зможете отримати необхідну вам суму готівкою
Подати заявку
Credit 112
Про нас пишуть
Interfax
Liga News
MinFin
ТСН
Unian
Залишити відгук