ru ua

Кредит під заставу нежитлового приміщення для середнього та малого бізнесу

Зображення: Кредит під заставу нежитлового приміщення для середнього та малого бізнесу

Починаючи з 2014 року економіка України переживає сильний спад. Інфляція і зниження купівельної спроможності не кращим чином позначилися на ній. За минулі три роки бізнесу довелося також несолодко. Особливо це стосується тих, хто тільки вирішив відкривати власну справу в цей непростий період.

Головна складність при відкритті бізнесу або його розширенні - джерело фінансування. Добре, якщо у вас є власний стартовий капітал і хороша бізнес-ідея. Але у багатьох є тільки друге. Якщо раніше багато початківців-бізнесменів розраховували на банківські кредити, відкриваючи власну справу, то зараз з цим не все так просто.


Банківський ринок пережив сильне потрясіння, з 180 банків, що діяли в 2014 році, в другій половині 2017 року залишилося 90. Тобто за три роки кількість банків скоротилася вдвічі і це далеко не межа. Тому не дивно, що банки дуже ретельно вибирають тих, кому давати позику, а кому ні.


Та й в цілому кредитування населення і бізнесу (особливо в гривні) для банків залишається дуже невигідним. Ті ж з небагатьох банків, хто як і раніше видають кредити, або відмовляють малому і середньому бізнесу в кредитуванні, або ставлять просто драконівські умови, на які ті просто не можуть піти. Ось і виходить, що бізнесмени часто заходять в глухий кут.

Чи є альтернатива банкам, або Де взяти гроші для власної справи?

Звісно є. Мова зараз йде про небанківські фінансові організації, які мають цілий ряд переваг перед стандартними банками. По-перше, вони продовжують видавати кредити навіть в умовах складної економічної ситуації в країні. По-друге, не мають жорстких вимог до позичальника. Ну і по-третє, вельми оперативно оголошують рішення по кредитним заявкам, і, як правило, позитивні.

Наприклад, в компанії «Кредит 112» ви можете отримати кредит під заставу нерухомості розміром до 30 000 000 гривень.

 

Кредит під заставу нерухомості, яким він може бути?

Представники бізнесу (як малого, так і середнього) можуть отримати кредит, як під заставу житлової, так і нежитлової (промислової) нерухомості. Такі кредити мають дуже вигідну для позичальника відсоткову ставку і гнучкі умови, що робить таку позику дуже привабливою.

Кредит під заставу квартири або будинку

Один з найбільш поширених видів кредитування - це кредит під заставу квартири або будинку. Залежно від оціночної вартості, на яку впливають місце розташування, розміри і дата побудови, ви можете отримати позику до 30 млн. грн. Такий кредит може стати хорошим майданчиком для старту власної справи.

Кредит під заставу нежитлового приміщення

Компанія «Кредит 112» пропонує також позики під заставу нежитлової нерухомості (склади, офісні приміщення, інше). Такі кредити розраховані на вже успішно працюючий бізнес, якому потрібні грошові вливання для подальшого розвитку і розширення.

Кредит під заставу недобудованої нерухомості

Ще один варіант отримати позику для відкриття власної справи - кредит під заставу недобудованого об'єкта нерухомості. Видача подібних позик зустрічається вкрай рідко в Україні, а банки так і зовсім подібним не займаються, що робить компанію «Кредит 112» вельми унікальною. Ви можете отримати необхідну вам позику або навіть більше, якщо заставним майном виступить недобудований об'єкт нерухомості. Розмір максимальної позики буде залежати від типу нерухомості і етапу на якому зупинилося будівництво.

Кредит під заставу земельної ділянки

Більшість банків рідко розглядають земельну ділянку в якості заставного майна, з тих чи інших причин, що ставить хрест на починаннях багатьох бізнесменів. Компанія «Кредит 112», навпаки, йде назустріч своїм клієнтам, пропонуючи кредитування під заставу земельної ділянки в місті або за його межами. Максимально можлива сума кредиту за такої застави залежить від ринкової вартості ділянки.

«Кредит 112» має ряд об'єктивних переваг.

  • Оперативність - заявка по кредиту розглядається в лічені години, а оформлення документів і отримання грошей відбувається протягом 24 годин.
  • Чесність — ніяких прихованих переплат і додаткових відсотків, договір складається максимально зрозуміло, адже ми цінуємо лояльність наших клієнтів.
  • Простота — ми беремо на себе збір та оформлення всіх необхідних паперів, крім того, ми надаємо послуги оцінювача, який розгляне заставне майно і скаже його ринкову вартість. Також ми надаємо послуги нотаріуса, який завірить угоду, одним словом, ми прагнемо звести витрати вашого часу до мінімуму.

«Кредит 112» — ми завжди готові допомогти!

умови кредиту під заставу нерухомості

Credit 112
5
оцінок: 3
Про нас пишуть
Interfax
Liga News
MinFin
ТСН
Unian
Залишити відгук