ru ua

Чи можна взяти кредит без згоди партнера у шлюбі

Зображення: Чи можна взяти кредит без згоди партнера у шлюбі

Вступаючи в шлюб, подружжя отримує не тільки певні права, а й зобов'язання. Винятком є сім’ї, які потурбувалися про всі деталі заздалегідь і уклали шлюбний договір. Але що робити тому, хто хоче оформити кредит без відома свого партнера? У цій статті ми надаємо відповідь на питання, чи можна взяти кредит без згоди чоловіка або дружини, і на яких умовах.

Що написано в сімейному кодексі України?

Права подружжя на розпорядження майном, що знаходиться у спільній власності, описані в статті №65 Сімейного кодексу України. У ній зазначено, що договір, який укладає один з подружжя, вважається загальним для дружини і чоловіка, якщо він знаходиться в межах дрібного побутового. Виняток становлять договори, які потребують нотаріального засвідчення. В такому випадку один з подружжя повинен надати письмову нотаріально завірену згоду партнера, щоб укласти угоду. Четвертий пункт кодексу говорить, що, якщо сім'я отримала за договором майно і використовувала його в цілях сім'ї, обов'язки, обумовлені договором, лягають і на чоловіка, і на дружину.

Майно подружжя складається не тільки з речей, якими вони володіють на підставі права спільної власності, а й майнових прав, які з'явилися в результаті праці одного з них під час шлюбу. Отже, під майном подружжя варто мати на увазі спільність активу.

Так чи потрібна згода партнера на кредит?

Чи можна взяти кредит без згоди партнера у шлюбі

Взяти заставний кредит без згоди чоловіка/дружини можливо! Але є кілька умов щоб це зробити:

 • Найбільш важлива умова - майно має належати тільки позичальнику (чоловікові / дружині). Ця умова дотримується, якщо майно було придбано до шлюбу і партнер не має на нього ніякого права; а також, якщо Ви отримали майно вже в шлюбі, але внаслідок дарування, приватизації або вступу в спадщину, тоді партнер також не може на нього претендувати.
  Але отримати кредит просто так Ви не можете, адже Сімейний Кодекс відносить такі кредити до спільних боргів. Тоді вступає в дію другий пункт.
 • Необхідно, щоб кредит за Вас взяла інша людина, бажано, яка не перебуває в шлюбі, для того щоб уникнути норми Сімейного кодексу України. У цьому випадку, Ви будете виступати як майновий поручитель, який передає своє майно в заставу в рахунок позики іншої людини. Ця людина може бути другом, братом або сватом, тут обмежень ніяких немає.
  Людина, яка бере за Вас де-юре кредит, не відповідає своїм майном у разі неповернення цього кредиту. За нього відповідає іпотекодавець (людина, яка передає своє майно в заставу), а значить, йому нема про що переживати, і він є тільки технічним учасником даної угоди. У даній ситуації порушення в законодавчої бази відсутнє і угода повністю легітимізована і дозволена законом України. Співпрацюючи з нашою компанією, Вам не знадобиться згода дружини або чоловіка на кредит.

На яких умовах видається позика в «Кредит 112»?

Дружина може взяти кредит без відома чоловіка (і навпаки, чоловік може взяти кредит без згоди дружини) на наступних умовах:

 • Відсоткова ставка по кредиту від 1,5% на місяць;
 • Сума кредиту від 30 тис. грн .;
 • Максимально позичальник може отримати до 80% від вартості застави;
 • Термін кредитування від 3-х місяців до 10-и років.

Документи, які потрібні для оформлення кредиту:

 • Паспорт;
 • ІПН;
 • Документи, що підтверджують право власності на об'єкт нерухомості.

Для додаткової консультації звертайтеся до співробітників компанії. Ми реагуємо на заявку протягом 10-и хвилин після її отримання. Представники компанії допоможуть Вам отримати відповіді на всі виниклі питання.

Поширені запитання

✅ Чи завіряється кредитний договір нотаріально?

Так, всі кредитні договори, укладені в компанії «Кредіт112», нотаріально завірені.

✅ В якій валюті видається кредит?

У нашій компанії можна отримати кредит і в гривні, і в доларах. Гроші видаються позичальнику готівкою.

✅ Що може бути надано в якості застави?

Заставою може бути житлова і комерційна нерухомість, а також авто.

✅ Чи потрібно вказувати мету отримання грошових коштів?

Компанія «Кредит 112» видає гроші, не питаючи позичальника про мету отримання кредитних коштів.

умови кредиту під заставу нерухомості

Credit 112
5
оцінок: 15
Залишити відгук