ru ua

Терміновий продаж нерухомості

Зображення: Терміновий продаж нерухомості

Життя швидкоплинне, і бувають ситуації, коли Вам необхідно терміново продати нерухомість. Причин термінового продажу багато, але називати їх захоче не кожен. У когось причина продажу радісна, він переїжджає на нове місце і позбавляється від всього старого, а у когось сумна, гроші можуть знадобитися терміново на лікування близького родича. У компанії "Кредит 112" Вас не попросять назвати причину продажу квартири, натомість Вам запропонують кращі умови для продажу.

Як швидко продати нерухомість за 2 дні

Швидко продати нерухомість за 2 дні вже не міф. Це можливо з компанією "Кредит 112". Наша компанія займається викупом нерухомості. У нас є професійна команда юристів і оцінювачів, які укладають угоди в термін до 2-х днів.

Важливий нюанс, щоб наші менеджери могли швидко оформити всі папери за 2 дні, необхідно, щоб Ваші документи на майно були в порядку. Якщо якогось документа не вистачає, то процедура продажу нерухомості може зайняти трохи більше часу.

Які документи потрібні для термінового продажу нерухомості:

  • Паспорт громадянина України та ІПН (ідентифікаційний податковий номер);
  • Для людей, які перебували у шлюбі - свідоцтво про шлюб, паспорт партнера і ІПН партнера;
  • Документи, що підтверджують право власності на нерухомість;
  • Форма номер 13, узята в місцевій адміністрації.

 

Умови термінового продажу нерухомості

Наша компанія не висуває спеціальних умов при терміновому продажі нерухомості. Більш того, ми займаємося викупом проблемної нерухомості.

Яка нерухомість може бути об'єктом продажу? Об'єктом продажу може бути комерційна (офіс, бізнес-центр, магазин, склад і ін.) і житлова (будинок, квартира, таун-хауз, дача і ін.) нерухомість, територіально розташована в Києві та Київській області.

Процедура термінового продажу нерухомості

Для термінового продажу нерухомості Вам необхідно залишити заявку на сайті компанії. Менеджер з Вами зв'яжеться і домовиться про зустріч.

На об'єкті фахівець проведе оцінку ринкової вартості нерухомості, в цей час юристи заздалегідь готують документи для продажу.

Якщо сума угоди Вас задовольняє, запускається процедура оформлення і підписання паперів.

На заключному етапі документи реєструються у нотаріуса, а Ви отримуєте гроші.

Чому обирають компанію "Кредит 112"

Компанія "Кредит 112" працює вже більше 12 років. Всі угоди компанії "Кредит112" легальні і оформлені відповідно до законодавчої бази України.

Співпрацювати з нами вигідно. Оформлення документів оплачується за рахунок компанії.

Оцінювачі, з якими співпрацює компанія, проводять реальну оцінку нерухомості. В "Кредит 112" виплачують до 90% ринкової вартості нерухомості.

Оформлення документів з нами не займе у Вас багато часу. Гроші ви отримаєте через 1-2 дні.

Якщо у Вас ще залишилися питання, на які Ви не знайшли відповіді в цій статті, зв'яжіться зі співробітниками компанії "Кредит 112".

Читайте також: Терміновий викуп нерухомості

Прості кроки отримання кредиту
Заявка
Залишити заявку ви можете у зручний для вас спосіб: онлайн або по телефону. Наші консультанти готові надати будь-яку необхідну інформацію, проконсультують щодо умов і дадуть відповідь на всі питання
Оцінка
При особистій зустрічі наш оцінювач проведе огляд об'єкта. Юрист перевірить надані вами документи і підготує договір з урахуванням попередніх домовленостей і вибраних вами умов
Видача
Після підписання документів ви зможете отримати необхідну вам суму готівкою
Подати заявку
Credit 112
Про нас пишуть
Interfax
Liga News
MinFin
ТСН
Unian
Залишити відгук