ru ua

ТОП-7 компаній, які розпочали свою діяльність під час кризи

Зображення: ТОП-7 компаній, які розпочали свою діяльність під час кризи

ТОП-7 компаній, які розпочали свою діяльність під час кризи

Досвідчені підприємці знають, що коли настає економічна криза, не варто припиняти свою діяльність до її закінчення. Кризу ділять на різні періоди, і залежно від того, коли Ви розпочнете свою діяльність, можна прогнозувати успіх, або навпаки, збитковість бізнесу. Більш детально про це можете почитати у нашій статті "Чи варто брати кредит на бізнес під час війни".

У цьому матеріалі підібрано 7 компаній, які розпочали свою діяльність під час економічної кризи або під час війни і досягли величезного успіху через деякий час.

1. HP

Мало хто знає, що один з найбільших виробників ноутбуків у наш час, почав свою діяльність у 1939 році. Здавалося б, тільки закінчилася Велика депресія 1937-1938 років, почалася Друга світова війна, але двоє друзів Девід Паккард та Вільям Х'юлетт зареєстрували підприємство з виробництва електроніки.

Вони мали ідею. Вони змогли сконструювати звуковий осцилятор, який коштував у кілька разів дешевше, ніж продукція конкурентів. Першими його почали використовувати у компанії Walt Disney. До кінця війни в компанії було задіяно вже понад 200 працівників. Виробляти ноутбуки HP почали лише з 1966 року.

2. Haytt

На старті бізнесу Джей Пріцкер не мав значних інвестицій. Міжнародна мережа почалася з одного маленького мотелю поблизу аеропорту Лос-Анджелеса. Він називався Hayatt House. Започаткував свою діяльність засновник мережі через 2 місяці після рецесії економіки 1958 року.

До 1960 року компанія відкрила ще 2 готелі. На сьогоднішній день мережа готелів містить понад 900 будівель по всьому світу та є однією з найбільших.

3. Airbnb

Найпопулярніший сервіс з оренди квартир був заснований лише у 2007 році. Троє талановитих хлопців із Сан-Франциско не могли заплатити за оренду своєї квартири та створили сервіс, на якому пропонували ліжко-місце подобово. Вони його називали просто - Airbedandbreakfast, що означало ліжко та сніданок.

Наразі назву скоротили до Airbnb, а послугами сервісу вже скористались понад 1 млрд. разів по всьому світу.

4. Burger King

Мережу закладів швидкого харчування започаткували в 1954 році. Засновники ресторану звернули увагу на підвищений попит серед робітників на заклади швидкого харчування.

На сьогоднішній день мережа працює за моделлю франчайзингу, а ресторани відвідують не менше 10 млн осіб на рік.

5. Adidas та Puma

Навіть повний крах бізнесу може надалі призвести до успіху цілеспрямованого підприємця. Під час Другої світової війни бізнес із виробництва спортивного взуття Рудольфа та Адольфа Дасслеров був зруйнований, а брати перестали спілкуватися.

Але Адольф у 1948 році розпочав власне підприємство, яке назвав Adidas, як скорочення від свого імені. Впроваджуючи свої ідеї, Адольф зміг побудувати бренд, який продає товари для спорту у всьому світі.

Рудольф, своєю чергою, відкрив компанію Puma. Якщо Adidas орієнтувались на інновації, Puma більше уваги приділяла маркетингу. У взутті бренду виступали передові спортсмени. Дві компанії багато років змагалися між собою, поки не уклали перемир'я у 2009 році.

6. Starbucks

Багатьох обивателів дивує успіх мережі кав'ярень Starbucks. Так, вони продають смачну каву, але є безліч інших закладів, які також продають цей напій.

Історія Starbucks почалася в 1971 році, якраз перед нафтовою кризою. На той момент свіжообсмажені кавові зерна були вновинку на ринку США. Але справжній прорив в історії бренду зробив Говард Шульц через 15 років після відкриття мережі.

Він запропонував філософію бренду: із клієнтами необхідно створювати емоційний зв'язок. Він пропонував атмосферу, спілкування, приємний інтер'єр та готові напої. Нині це називають феномен Starbucks.

7. Lego

Lego – компанія з історією. Вона пережила війну та банкрутство, і на сьогоднішній день це один з найбільших світових виробників іграшок для дітей по всьому світу.

До 1940 року компанія займалася виробництвом дерев'яних іграшок. В 1942 році нацисти спалили завод компанії, але його вдалося відновити. Компанія зареєструвала свою діяльність у 1950 роках і продовжувала зростати, поки в 2004 році борг компанії не перевищив 800 млн. дол. Після реструктуризації, закриття парків Леголенд та перегляду маркетингової стратегії підприємства знову приносять прибуток понад 5 млрд на рік.

Висновки:

  1. На перший погляд у цих компаній нічого спільного, але це не так. Усі вони виконували важливу функцію – вирішували проблеми своїх споживачів у тих чи інших питаннях.

    Для успішного запуску чи розвитку будь-якого підприємства важливо знайти проблему, яку цей бізнес вирішуватиме.

     

  2. В Україні зараз криза, але економіка не стоїть на місці. Завзяті українці вже починають розвивати безліч нових бізнесів у сфері торгівлі продуктами харчування, нерухомості, IT чи військових технологій. Запуск зараз, на етапі уповільнення кризи, коли багато компаній пішли з ринку і економіка формується заново, може принести чималий прибуток.

     

  3. Якщо Ви маєте ідею, але не вистачає грошей на її реалізацію, зверніться до компанії “Кредит 112”. Наша компанія займається кредитуванням під заставу нерухомості у Києві та інших великих містах України. У нас під низький відсоток можна отримати гроші лише за 2 дні. Детальніше з умовами кредитування можна ознайомитись на сторінці кредит під заставу нерухомості або отримати інформацію у співробітників компанії по телефону.

     

  • Без довідки про доходи

    Без довідки про доходи

    Для отримання кредиту достатня наявність тільки паспорта та ідентифікаційного коду

  • Час оформлення

    Час оформлення

    Видача коштів відбувається в самі стислі терміни, а саме 1-2 години

  • Працюємо з Чорним списком

    Працюємо з Чорним списком

    Працюємо з клієнтами, які мають негативну кредитну історію

  • Чесний кредит

    Чесний кредит

    Реальна ставка без фіктивних акцій і додаткових умов на весь термін позики

  • pay Кредитування безпосередньо від Фінансової Компанії або від Приватного Інвестора
  • referee Дострокове погашення без штрафів і комісій
  • documents Оригінали правовстановлюючих документів залишаються у вас
  • heart Наші договори максимально лояльні і ми готові до компромісів
  • money Кредит видається в гривнях без прив'язки до валюти
Credit 112
Про нас пишуть
Interfax
Liga News
MinFin
ТСН
Unian
Залишити відгук