ru ua

Взяти кредит перебуваючи в декретній відпустці

Зображення: Взяти кредит перебуваючи в декретній відпустці

Поява маляти на світ - це велика радість для всієї родини. Як же чудово спостерігати, коли вона росте і розвивається день у день. Практично кожна жінка мріє насолодитися радощами материнства, не переживаючи про негаразди і фінансові труднощі. Але що робити, якщо доходу тільки одного члена сім'ї не вистачає для покриття всіх витрат? Як впоратися з фінансовими труднощами тим, хто вирощує дитину самостійно, без допомоги близьких і родичів? Як знайти ідеальний баланс між життям в достатку і вихованням дитини?

Багато мам вже знайшли відповідь на ці питання. Рішення просте, взяти кредит в декреті. Відсутність можливості вийти на роботу - це тимчасове явище. Кредитних коштів вистачить на покупку памперсів, ліжечка, коляски та всього необхідного для дитини, а можливо навіть і на поїздку на море для оздоровлення малюка. Кредит покриє всі витрати, а гроші можна буде повернути після виходу з декрету.

На жаль, наша держава недостатньо забезпечує молодих мам. У зв'язку з кризою скасували доплати за другу і третю дитину, а щомісячної виплати близько 1 тис. грн. вистачає на 3 упаковки памперсів, і то, не самих дорогих. Уряд України запровадив закон про видачу всім новонародженим в 2019 році бебі-боксів, але, як показує практика інших країн, цього «пакета малюка» вистачає на місяць, а далі все необхідно купувати знову. Вихід один - взяти кредит, перебуваючи в декретній відпустці в Україні.

Кредит для мам у декреті

Безліч організацій пропонує кредит для мам в декреті, але давайте розбиратися. Більшість з них, так звані МФО (мікрофінансові організації), пропонують не більше 15-20 тис. грн. під величезний відсоток (1,5-3%) в день. Для багатьох матусь це непідйомна сума, і необхідність виплатити її в термін менше 1 місяця не допоможе вирішити всі фінансові проблеми. Якщо враховувати, що навіть 2% від 15 000 грн. не така велика сума, варто задуматися, а чи потрібно брати гроші в кредит, якщо їх потрібно буде повернути протягом 30 днів і як це вирішить фінансові проблеми сім'ї?

Та й не варто ігнорувати штрафні санкції в разі прострочення платежів. Якщо Ви вчасно не погасите борг по кредиту в декреті, відсоткова ставка зросте, і перевищить 3% в день.

Чи можна взяти кредит в банку, перебуваючи в декретній відпустці? Більшість банків вимагає довідку про доходи, через неможливість її надати, отримання кредиту в банку, перебуваючи в декретній відпустці, стає практично нереальним.

Хто дає вигідні кредити в декреті?

Отримати вигідний кредит в декреті можна в компанії «Кредит 112». Ця компанія відрізняється від багатьох конкурентів тим, що вона видає довгострокові кредити. Оформити кредит можна на період до 10 років. За цей час Ваша дитина виросте, а Ви встигнете вийти на роботу і зможете погасити борг.

Умови отримання кредиту надзвичайно прості. Компанія «Кредит 112» видає кредити під заставу майна. В якості застави може виступати нерухомість в Києві та Київській області, а також автомобіль.

Сума кредиту в декреті практично не обмежена. Ви отримаєте до 80% від вартості заставного майна.

Відсоткова ставка в 2019 році складе від 1,5% в місяць (всього від 18% в рік). Погашати кредит Ви зможете або рівними частинами, або спочатку погашати тільки відсотки по кредиту для мам в декреті, а тіло кредиту виплатити при закритті кредиту. Дострокове погашення заборгованості без штрафів і комісій.

Оформити кредит в декреті в компанії «Кредит 112» можна всього за 2 дні. Співробітники компанії проведуть оцінку нерухомості і допоможуть оформити всі документи. Вам потрібно буде надати лише паспорт, ІПН та правовстановлюючі документи на нерухомість. Ми розуміємо, як важко молодим батькам знайти вільний час і допоможемо Вам вирішити всі питання максимально швидко. Для уточнення деталей і отримання консультації з питань кредитів для мам в декреті звертайтеся до співробітників компанії в зручний для Вас час.

Прості кроки отримання кредиту
Заявка
Залишити заявку ви можете у зручний для вас спосіб: онлайн або по телефону. Наші консультанти готові надати будь-яку необхідну інформацію, проконсультують щодо умов і дадуть відповідь на всі питання
Оцінка
При особистій зустрічі наш оцінювач проведе огляд об'єкта. Юрист перевірить надані вами документи і підготує договір з урахуванням попередніх домовленостей і вибраних вами умов
Видача
Після підписання документів ви зможете отримати необхідну вам суму готівкою
Подати заявку
Credit 112
5
оцінок: 3
Про нас пишуть
Interfax
Liga News
MinFin
ТСН
Unian
Залишити відгук