ru ua

Беззаставні кредити Для Фізичних осіб і Підприємців

Умови кредитування
 • Сума кредиту від 10 000 до 250 000 гривень
 • Ставка по кредиту від 2% на місяць
 • Вік позичальника від 22 до 72 років
 • Термін кредитування від 3 місяців до 5 років
 • До 50 000 грн довідка про доходи не потрібна
 • Територія кредитування м. Київ або Київська область
 • Прописка позичальника: може бути вся Україна
детальніше ↓
Приховати ↑
Подати заявку
Кредитний калькулятор
* Будь-яка передача даних третім особам не провадиться без однозначної згоди клієнта.
Місяць Платіж
Всього 200
1 200
Безкоштовна перевірка кредитної історії
Необхідні документи
Прості кроки отримання кредиту
Заявка
Залишити заявку ви можете у зручний для вас спосіб: онлайн або по телефону. Наші консультанти готові надати будь-яку необхідну інформацію, проконсультують щодо умов і дадуть відповідь на всі питання
Оцінка
При особистій зустрічі наш оцінювач проведе огляд об'єкта. Юрист перевірить надані вами документи і підготує договір з урахуванням попередніх домовленостей і вибраних вами умов
Видача
Після підписання документів ви зможете отримати необхідну вам суму готівкою
Подати заявку
ЗМІ про Нас
Короткий посібник як не стати жертвою кредитних шахраїв
Відгуки
Залишити відгук
Подяки наших клієнтів
Про нас пишуть
Interfax
Liga News
MinFin
ТСН
Unian

Приклад розрахунку вартості кредиту

 • Сума кредиту: 100 000 гривень;
 • Відсоткова ставка: 24% річних;
 • Вартість заставного об'єкта: 200 000 гривень;
 • Графік погашення: тільки відсотки;
 • Термін кредитування: 12 місяців.

Витрати на оформлення кредиту

 • Страхування по безробіттю: 5% від суми позики.
 • Одноразова комісія за видачу кредиту: 5% від суми позики.

Загальна переплата за 12 місяців без урахування суми кредиту: 23 471 грн.
З урахуванням відсотків і суми кредиту: 123 471 грн.

Для Фізичних осіб і Підприємців

У всьому світі беззаставні кредити є одними з найбільш затребуваних і найбільш поширених. Але в Україні, із-за загальнодержавної економічної ситуації, вони є недоступними для багатьох. Починаючи з 2014 року банківська система України знаходиться в жалюгідному стані. З 180 банків, що діяли на початку 2014 року, станом на сьогодні залишилося лише 90. І при цьому кількість продовжує скорочуватися.

Виходять з даної статистики стає зрозумілим чому кредитування, а особливо беззаставне, є справжнім дивом. Маючи великий портфель кредитів, які в зв'язку з різким погіршенням економічних умов стали неліквідними, так як позичальники не можуть їх погасити. Відповідно, нові кредитні лінії банки не поспішають відкривати.

За твердженнями експертів, сьогодні лише кілька банків продовжує видавати кредити. При цьому вимоги до позичальника досить високі. Зокрема велика увага приділяється до хорошої кредитної історії. Так що якщо ви ніколи не брали кредит, то в сьогоднішніх умовах отримати його буде вкрай складно, якщо не сказати неможливо.

Як отримати терміново кредит готівкою?

Може здатися що виходу немає, але це не так. Крім банків існують небанківські фінансові організації (до них відноситься і компанія «Кредит 112»). Вони пропонують більш вигідні умови, але що найголовніше, в більшості випадків ми не відмовляємо нашим клієнтам. А значить ви зможете швидко отримати кредит на потрібну вам суму.

Переваги співпраці з «Кредит 112»

Безвідмовність

Ми схвалюємо кредитні заявки в 99% випадків, а це значить, що вам не потрібно витрачати свій час даремно заповнюючи заявки і чекаючи видадуть вам кредит чи ні. З нами ви можете бути впевнені в тому, що отримаєте необхідний позику.

Оперативність
Якщо ви колись мали справу з банками, то знаєте, що вони ведуть свої справи вкрай неспішно. Може пройти досить багато часу, перш ніж вашу кредитну заявку розглянуть і дадуть рішення. При цьому, як вже говорилося вище, не завжди це рішення буде позитивним. У компанії «Кредит 112» ви отримаєте відповідь по заявці майже моментально, так що вам не потрібно буде витрачати час на очікування. Більш того, ви швидко отримаєте гроші. Вам не доведеться чекати кілька діб, поки кредитні кошти надійдуть на карту або поки вам відкриють кредитну лінію. Особливо важливо це для тих, кому терміново потрібні гроші.
Мінімум документів
Ми не вимагаємо у наших клієнтів гори паперів, як це робить безліч банків. Вам не потрібно приносити довідки про свої доходи та доходи членів вашої сім'ї. Не потрібно надавати поручителів або заставу. Все що вам необхідно мати при собі - це паспорт і ідентифікаційний код. Це значно прискорює і спрощує процедуру отримання позики для наших клієнтів.
Чесність
Компанія «Кредит 112» цінує свою репутацію, а тому пропонує тільки самі прозорі умови кредитування. Ніяких прихованих відсотків або переплат, ніяких договорів написаних складною юридичною мовою. Все просто і зрозуміло - ви платите тільки відсотки і тіло кредиту, які прописані в договорі.

Якщо вам потрібні гроші прямо зараз, не витрачайте свій час, залишайте заявку на нашому сайті і наші фахівці зв'яжуться з вами!

Залишити відгук